ENG

Nasza oferta

DRZEWKA OWOCOWE KOPANE

DRZEWKA OWOCOWE KOPANE

LP. Gatunek Uwagi
1

Jabłonie

(k. VII) Close

M7
2

Jabłonie

(p. VII) Julia

P14
3

Jabłonie

(pł. VII) Oliwka Żółta

M7, A2
4

Jabłonie

pł. VII) Early Geneva

M7
5

Jabłonie

(pł. VII) Oliwka Czerwona

A2
6

Jabłonie

(k. VIII) Piros

M26, M9, M7
7

Jabłonie

(k. VIII) Katia

M7
8

Jabłonie

(k. VIII) Antonówka Zwykła

A2
9

Jabłonie

(k. VIII) J ames Grieve

A2, M7
10

Jabłonie

(k. VIII) Antonówka Półtorafuntowa

A2
11

Jabłonie

(k. VIII) Ananas Berżenicki

M7
12

Jabłonie

(p. IX) Grafsztynek

A2
13

Jabłonie

(p. IX) Delikates

M7, M26
14

Jabłonie

(pł. IX) Witos

M7
15

Jabłonie

(pł. IX) Sawa

P14
16

Jabłonie

(pł. IX) Paulared

M26, P14
17

Jabłonie

(pł. IX) Lobo

M9, M26, M7
18

Jabłonie

(pł. IX) Kosztela

P14, M7
19

Jabłonie

(pł. IX) Złota Reneta

M7, A2
20

Jabłonie

(pł. IX) Szara Reneta

M7, A2, M9
21

Jabłonie

(k. IX) Rubin Dark

P60, M9
22

Jabłonie

(k. IX) Szampion Reno II

M9, M26, P14
23

Jabłonie

(k. IX) Koksa Pomarańczowa

M7
24

Jabłonie

(k. IX) Cortland Wicki

M9
25

Jabłonie

(p. X) Elise

M26, M9
26

Jabłonie

(p. X) Camspur

M26, P14, M7
27

Jabłonie

(p. X) Golden Delicjous Reinders

M9, M2
28

Jabłonie

(p. X) Rubinola

P60
29

Jabłonie

(p. X) Gala Must

M26, M9, P60
30

Jabłonie

(p. X) Ligo

M9, P60
31

Jabłonie

(p. X) Ligolina

M9
32

Jabłonie

(pł. X) Topaz

M7, M26
33

Jabłonie

(pł. X) Jonagored Supra

M9, P60, M26
34

Jabłonie

(pł. X) Rubinstar

M9
35

Jabłonie

(pł. X) Najdared

P14, M9
36

Jabłonie

(pł. X) Idared

A2, M9, M26
37

Jabłonie

(pł. X) Red Boskop

M26, M9
38

Jabłonie

(pł. X) Gloster

M9, P60
39

Jabłonie

pł. X) Alwa

M9
40

Jabłonie

(pł. X) Mutsu

M9
41

Jabłonie

(k. X) Fantazja

M7
42

Grusze dwuletnie

(k. IX) Konferencja

Pigwa S1
43

Grusze

(k. VII) Lipcówka Kolorowa

Kaukaska, Pigwa S1
44

Grusze

(k. VIII) Faworytka

Kaukaska, Pigwa S1
45

Grusze

(k. VIII) Red Faworytka

Kaukaska, Pigwa S1
46

Grusze

(p. IX) Bonkreta Williamsa

Kaukaska, Pigwa S1
47

Grusze

(p. IX) Red Bonkreta Williamsa

Kaukaska, Pigwa S1
48

Grusze

(pł. IX) Bera Hardy

Kaukaska, Pigwa S1
49

Grusze

(k. IX) Konferencja

Kaukaska, Pigwa S1
50

Grusze

(pł. X) Komisówka

Kaukaska, Pigwa S1
51

Grusze

(p. X) Dicolor

Kaukaska, Pigwa S1
52

Grusze

(k. X) Paryżanka

Kaukaska, Pigwa S1
53

Grusze azjatyckie

(pł. IX) Nijisseiki

54

Grusze azjatyckie

(pł. IX) Early Shu

55

Grusze azjatyckie

(pł. IX) Chojuro

56

Grusze azjatyckie

(pł. IX) Hong-Li

57

Śliwy

(p. VII) Kometa (jap.)

Ałycza/Wangenheima
58

Śliwy

(p. VII) Najdiena (jap.)

Ałycza/Wangenheima
59

Śliwy

(pł. VII) Shiro (jap.)

Ałycza/Wangenheima
60

Śliwy

(k. VII) Brzoskwiniowa

Ałycza/Wangenheima
61

Śliwy

(k. VII) Herman

Ałycza/Wangenheima
62

Śliwy

(k. VII) Ruth Gerstetter

Ałycza/Wangenheima
63

Śliwy

(k. VII) Cacanka Rana

Ałycza/Wangenheima
64

Śliwy

(p. VIII) Renkloda Ulena

Ałycza/Wangenheima
65

Śliwy

(p. VIII) Opal

Ałycza/Wangenheima
66

Śliwy

(k. VIII) Mirabelka z Nancy

Ałycza/Wangenheima
67

Śliwy

(k. VIII) Królowa Wiktoria

Ałycza/Wangenheima
68

Śliwy

(pł. VIII) Cacanska Lepotica (Wang)

Ałycza/Wangenheima
69

Śliwy

(pł. VIII) Węgierka Wczesna (Wang)

Ałycza/Wangenheima
70

Śliwy

(pł. VIII) Węgierka Dąbrowicka

Ałycza/Wangenheima
71

Śliwy

(k. VIII) Renkloda Altana

Ałycza/Wangenheima
72

Śliwy

(pł. IX) Stanley

Ałycza/Wangenheima
73

Śliwy

(pł. IX) Amers

Ałycza/Wangenheima
74

Śliwy

(pł. IX) Valjevka

Ałycza/Wangenheima
75

Śliwy

(k. IX) Onejda

Ałycza/Wangenheima
76

Śliwy

(k. IX) Węgierka Zwykła (Wang)

Ałycza/Wangenheima
77

Śliwy

(k. IX) Bluefree

Ałycza/Wangenheima
78

Śliwy

(k. IX) Anna Spath

Ałycza/Wangenheima
79

Śliwy

(p. X) Prezydent (Wang)

Ałycza/Wangenheima
80

Morele

(k. VII) Elary Orange

Ałycza
81

Morele

(k. VII) Harkot

Ałycza
82

Morele

(k. VII) Wczesna z Morden

Ałycza
83

Brzoskwinie

(k. VIII) Royalvee

Rakoniewiecka
84

Brzoskwinie

(pł. VIII) Harnaś

Rakoniewiecka
85

Brzoskwinie

(pł. VIII) Reliance

Rakoniewiecka
86

Brzoskwinie

(pł. VIII) Saturn (płaska)

Rakoniewiecka
87

Brzoskwinie

(k. VIII) Redhaven

Rakoniewiecka
88

Brzoskwinie

(k. VIII) Inka

Rakoniewiecka
89

Brzoskwinie

(k. VIII) Velvet

Rakoniewiecka
90

Brzoskwinie

(k. VIII) Harrow Beauty

Rakoniewiecka
91

Nektaryny

(p. VIII) Fantazja

Rakoniewiecka
92

Nektaryny

(pł. VIII) Harko

Rakoniewiecka
93

Wiśnie

(p. VII) Northstar

Colt, Ptasia
94

Wiśnie

(p. VII) Sabina

Colt, Ptasia
95

Wiśnie

(pł. VII) Wanda

Colt
96

Wiśnie

(pł. VII) Kelleris 16

Ptasia, Colt
97

Wiśnie

(pł. VII) Groniasta z Ujfehertoi

Colt, Ptasia
98

Wiśnie

(pł. VII) Nefris

Colt, Ptasia
99

Wisnie

(pł. VII) Pandy 103

Colt,Ptasia
100

Wiśnie

(pł. VII) Nana

Colt, Ptasia
101

Wiśnie

(k. VII) Lucyna

Colt, Ptasia
102

Wiśnie

(k. VII) Łutówka

Colt, Antypka, Ptasia, F12/1
103

Wiśnie

(k.VII) Szklanka

Colt
104

Czereśnie

(p. VI) Rivan

Colt
105

Czereśnie

(k. VI) Burlat

Colt, Gizela 5
106

Czereśnie

(p. VII) Techlovan

Colt
107

Czereśnie

(p. VII) Vega

Colt, Gizela 5
108

Czereśnie

(p. VII) Vanda

Colt
109

Czereśnie

(p. VIII) Sam

F12, Gizela 5
110

Czereśnie

(pł. VII) Kordia

Colt, Gizela 5
111

Czereśnie

(pł. VII) Regina

Colt, Gizela 5
112

Czereśnie

(pł. VII) Summit

Colt
113

Czereśnie

(k. VII) Sylvia

Colt
114

Czereśnie

(k. VIII) Anita

Colt
115

Leszczyna

(p. IX) Barceloński

116

Leszczyna

(pł. IX) Cenny Webba

117

Leszczyna

(k. IX) Olbrzymi z Halle

118

Leszczyna

(pł. X) Lamberta czerwony

119

Drzewa owocowe

Orzech włoski siewka

120

Drzewa owocowe

Orzech włoski szczepiony

121

Drzewa owocowe

Kasztan jadalny

Wys. 80-100
122

Drzewa owocowe

Pigwa wielkoowocowa „RED MAMUT” (gruszkowa)

123

Drzewa owocowe

Pigwa wielkoowocowa „LASKOWICKA” (jabłkowa)

124

Drzewa owocowe

Morwa „BIAŁA”

Wys. 120 - 150
125

Drzewa owocowe

Morwa „CZARNA”

Wys. 120 - 150
126

Drzewa owocowe

Jarzębina jadalna „EDULIS”

Wys. 150
127

Drzewa owocowe

Jabłoń kolumnowa

Wys. 60 - 80
128

Drzewa owocowe

Wiśnoczereśnia Czerecha Kleparowska

Wys. 130-150
129

Drzewa owocowe

Śliwo morela

Wys. 140-160
130

Drzewa owocowe

Śliwa kolumnowa

Wys. 50-60
131

Drzewa owocowe

Grusza kolumnowa

Wys. 50-60

KONTAKT

Nasz szkółka jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy

Nasza szkółka jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy

Siedziba szkółki

Szkółka Zielińscy

Mokre 1a
39-209 Zasów

tel. +48 14 682 50 14
fax. +48 14 682 50 14

e-mail: szkolka@szkolkazielinscy.com.pl

Andrzej Zieliński

Telefon +48 601 421 333

Marek Zieliński

Telefon +48 605 286 439

Adres do korenspondencji

Szkółka Zielińscy

Zasów 82
39-209 Zasów

 

FORMULARZ KONTAKTOWY